Aktualności EFM

Wielkie grzmoty podczas EFM SHOW! Poznaliśmy zwycięzców Gali

9 kwietnia odbyła się Gala organizowana przez Federację EFM SHOW. W oktagonie wiele emocji kibicom dostarczyli między innymi duet Pasternak - Różański czy też pojedynek do upadłego – Wołowik vs. Szachta. Kto wygrał swoje starcia?

Gala EFM SHOW to nowa alternatywa na polskiej scenie MMA. Zespół doświadczonych ekspertów, w skład których wchodzi między innymi Norbert Sawicki oraz Michał Materla, stworzył widowisko łączące nie tylko wielkie sportowe emocje, ale również świetną rozrywkę. Co wyróżnia EFM SHOW na polskiej scenie sztuk walki? Przede wszystkim to, że tu liczą się talent i umiejętności. 

Galę, podobnie jak i kolejną zaplanowaną na 4 czerwca, obejrzeć można było dzięki platformie PPV. Składała się ona z trzynastu walk zarówno bardzo znanych postaci na scenie MMA w Polsce, jak i zagranicznych fighterów i tych, którzy dopiero zbierają doświadczenie w oktagonie. 

Wyniki Gali EFM SHOW

Starcia 9 kwietnia rozpoczęły się od walki Oleksiego Polischcuka z Islamem Mayrasultanovem. Pierwszy ogień nie oznaczał jednak, że parzyć będzie mniej – walkę przerwał sędzia w drugiej rundzie!

OLEKSII POLISCHUCK – ISLAM MAYRASULTANOV

ZWYCIĘZCA: OLEKSII POLISCHUCK

Kolejni do oktagonu weszli Jose Torres i Giorgi Esiava. Szybkie uderzenia i mocne ataki były ozdobą tego starcia. Wygrywa w drugiej rundzie przez TKO Jose Torres.

JOSE TORRES – GIORGI ESIAVA

ZWYCIĘZCA: JOSE TORRES

Podczas EFM SHOW nie zabrakło kobiecej strony sztuk walki. Tę zaprezentowały Magdalena Loska i Kaylee Vos. Jak to w przypadku każdej rywalizacji kobiecej, zaangażowanie zawodniczek było ogromne! Kaylee Vos wygrała jednogłośną decyzją sędziów.

MAGDALENA LOSKA – KAYLEE VOS

ZWYCIĘZCA: KAYLEE VOS

Emocji nie zabrakło również w przypadku walki Tuomasa Gronvall z Marcinem Maleszewskim. W trzeciej rundzie jednogłośną decyzją sędziów wygrywa Tuomas Gronvall.

TUOMAS GRONVALL - MARCIN MALESZEWSKI

ZWYCIĘZCA: TUOMAS GRONVALL

Rywalizacja przeniosła się również do najmniejszego ringu świata by emocje były jeszcze większe. Na powierzchni 9 metrów kwadratowych (3x3) zmierzyli się ze sobą Piotr Wołowik i Szymon Broncel. Widowisko, w którym trzecia runda trwała do upadłego – w tym przypadku było to ponad 16 minut! Walkę przerwał sędzia.

PIOTR WOŁOWIK - SZYMON BRONCEL

ZWYCIĘZCA: SZYMON BRONCEL

Drugą parą, która swoją walkę stoczyła w klatce o wielkości 3x3 metry byli Michał Mazur i Bartosz Szachta. Pojedynek wyglądał zupełnie inaczej i skończył się już w pierwszej rundzie – nokaut techniczny.

MICHAŁ MAZUR – BARTOSZ SZACHTA

ZWYCIĘZCA: MICHAŁ MAZUR

Wracamy do formuły CAGE MMA. Walkę stoczyli Arkadiusz Kaszuba i Patryk Grzemski. Rywalizacja była wyrównana, ale do pewnego momentu. Kopnięcie z obrotu Kaszuby zakończyło pojedynek.

ARKADIUSZ KASZUBA – PATRYK GRZEMSKI

ZWYCIĘZCA: ARKADIUSZ KASZUBA

Na ciężkie grzmoty czekali ci, którzy oglądali walkę Tomasza Janiszewskiego z Markiem Samociukiem. Walka potrwała pełne trzy rundy, a o wyniki zadecydowali sędziowie. 

TOMASZ JANISZEWSKI – MAREK SAMOCIUK

ZWYCIĘZCA: MAREK SAMOCIUK

Kolejne starcie to Igor Michaliszyn vs. Georgi Valentinow. Bułgar chciał udowodnić, że idąca za nim popularność to nie jest przypadek! Walka zakończona jednak w pierwszej rundzie, kiedy to sędzia przerwał pojedynek po gilotynie w wykonaniu Michaliszyna.

IGOR MICHALISZYN – GEORGI VALENTINOW

ZWYCIĘZCA: IGOR MICHALISZYN

W formule K1 zmierzyli się ze sobą Daniel Iliev i Damian Ostęp. 5 rund po 2 minuty. Mocna walka, mocni zawodnicy. O wyniku zdecydowała punktacja sędziów.

DANIEL ILIEV – DAMIAN OSTĘP

ZWYCIĘZCA: DANIEL ILIEV

Z każda kolejną minutą emocje były jeszcze większe. Co-main Eventem EFM SHOW było starcie Daniela Skibińskiego z Irlandzkim wojownikiem Johnem Michaelem Sheilem. Wielu fanów „Skiby” jednoznacznie wskazywało na faworyta. Już podczas pierwszej rundy szybko to zweryfikowano - na korzyść Polaka.

DANIEL SKIBIŃSKI – JOHN MICHAEL SHEIL

ZWYCIĘZCA: DANIEL SKIBIŃSKI

W formule Super Fight oglądający mogli się cieszyć starciem dwóch niezwykle cenionych postaci świata kulturystki. Rywalizacja na linii Akop Szostak - Radosław Słodkiewicz zakończyła się w 3 rundzie przez TKO Szostaka.

AKOP SZOSTAK – RADOSŁAW SŁODKIEWICZ

ZWYCIĘZCA: AKOP SZOSTAK

Walką wieczoru było stracie Michała Pasternaka i Macieja Rożańskiego. Panowie mieli się spotkać w oktagonie już kilka miesięcy temu. Ostatecznie do walki nie doszło, co sprawiło, że napięcie między zawodnikami urosło. Po niezwykle zaciętej walce, ukazującej niesamowitą technikę obu zawodników, jednogłośną decyzją zwyciężył Różański.

MICHAŁ PASTERNAK – MACIEJ RÓŻAŃSKI

ZWYCIĘZCA: MACIEJ RÓŻAŃSKI

EFM SHOW się rozkręca

Za nami pierwsza, ale nie ostatnia Gala w odnowionym cyklu EFM SHOW. Podczas kolejnej czerwcowej w Bułgarii, w oktagonie staną między innymi… Michał Materla, Radek Paczuski, Mateusz Piskorz oraz znani z kwietniowej Gali Daniel Skibiński, Daniel Iliev i Georgi Valentinow! Tego nie wolno Wam przegapić! Kolejne nazwiska będą ogłaszane na bieżąco na stronie internetowej i w mediach społecznościowych EFM SHOW. Trzymajcie rękę na pulsie!

Walka wieczoru Gali EFM SHOW I
Emocje opadły po wielkim wieczorze. Z przyjemnością wracamy jeszcze myślami do 9 kwietnia i wspominamy wyjątkowe walki w oktagonie. Ale która z nich okazała się walką wieczoru? Najwięcej emocji wywołała walka do upadłego. Na powierzchni...
CZYTAJ WIĘCEJ
Najnowsze wpisy
Walka wieczoru Gali EFM SHOW I EFM SHOW i kluby wspierają rozwój sztuk walki w Polsce Wielkie grzmoty podczas EFM SHOW! Poznaliśmy zwycięzców Gali Oficjalna ceremonia ważenia za nami! Sprawdź podsumowanie prezentacji zawodników Mistrz KSW zmienia federację! Michał Materla zawalczy na EFM SHOW 2
Social media
Jesteśmy najlepsi, obserwuj nas: